Чекаємо на ваші дзвінки!

На автотранспортному засобі, на якому стоїть наше обладнання Track-and-trace GPS і який підключено до нашої системи GPSGRAD, можна підключати штатні датчики автомобіля, додаткові кнопки, додаткові датчики та керуючі пристрої. В даний момент, пристрій Track-and-Trace GPS завжди знаходиться на зв’язку. У момент передачі Track-and-Trace GPS знімає всі показання приладів і передає на сервер. Користувач, зайшовши на свій обліковий запис, може в динаміці бачити показання приладів (наприклад, рівень палива), а також побудувати звіти (наприклад, список заправлень, зливів або кількість підйомів кузова).

Додатково наші клієнти мають можливість керувати зовнішніми пристроями. Наприклад, надіславши спеціальну SMS команду власник автомобіля може запобігти спробі угону та знерухомити автомашину.

Варто також зазначити, що сам Track-and-Trace GPS модуль може бути налаштований на передачу SMS власнику або відповідальній особі при зміні якихось параметрів (наприклад, відкриття капота в машині, яка знаходиться в прокаті).

Також, передбачено підключення “розумних” зовнішніх пристроїв. Приклад – таксометри, які вміють не тільки обмінюватися інформацією про пасажирів з центром (фото – внизу сторінки, опис роботи таксі – тут), а й отримувати замовлення на таксометр, давати звіт про хід виконання. Для вантажного чи спец. транспорту – можна обмежити на зовнішньому екрані систему обліку дій та обміну командами (наприклад, початок розвантаження, розвантаження товару, зміна накладної). Це – безмежний інструмент управління логістикою

Датчики можна встановити на будь-який прилад із наявністю можливості вимірювань.

Принцип роботи датчика – фіксувати роботу приладу відповідно до заданих параметрів та передавати інформацію із заданими часовими проміжками. У разі збоїв у роботі або спробі відключення датчика в систему стеження моментально надходить сигнал тривоги, про який Ви дізнаєтесь у вигляді повідомлення.

Наша компанія, одна з небагатьох, навчилася підключати до системи ШТАТНИЙ ДАТЧИК ПАЛИВА. При цьому, в момент встановлення пари проводів від датчика просто заводиться на наш пристрій. Наша компанія також може підключити альтернативні датчики палива до автомобіля або фури. Датчик палива дає можливість контролювати заправки та зливи палива, а також стороїть звіти про розрахункові показники витрати палива.

Більше затребуваний датчик показань приладу «Іммобілайзер»: пристрої, що подає сигнал при спробах незаконного запуску двигуна. Датчик у режимі онлайн знімає показання та відправляє на сервер до бази даних. В екстреній ситуації сигнал тривоги негайно надходить на сервер та клієнту у вигляді SMS.

Датчик на відкриття капота автомобіля активно використовують лізингові компанії, оскільки це пряме порушення прокатних умов.

Датчик відкриття задніх дверей використовують компанії з перевезення та супроводу вантажів.

Датчик для самоскида – наприклад, інформація про підйом кузова. Ви зможете дізнатися, коли та де вивантажувався-завантажувався транспорт, визначити наявність нестатутних робіт.

Для машини, що змішує бетон, датчик зупинки перемішування бетону для усунення можливих втрат від несправності.

Датчик пасажира: сигнал про незареєстрованого пасажира (наприклад, таксист потай взяв додаткових клієнтів) відправляється на базу даних. Це дуже зручно для таксопарків. Ви можете точно визначити, де знаходиться таксист, чи є у нього пасажир, чи він один, коли і де цей пасажир сів в авто.

Датчик переходу на автономне живлення: у випадку, якщо автомобіль намагаються викрасти і відключають діагностичні пристрої автомобіля. Track-and-Trace GPS переходить на автономне живлення, про що відразу ж сповіщає тривожним сигналом базу даних та клієнта.

Датчик руху (об'ємний датчик)

Тепловий датчик

Датчик рівня рідини

Також у компанії DigSee є датчики обліку відвідувачів, які також можуть бути підключені до пристрою (наприклад, для обліку пасажирів, що входять-виходять у транспорт)

Зараз у розробках компанії “Digsee” 2 нові датчики.

  1. Датчик алкоголю – коли в кабіну машини сідає водій із запахом алкоголю, клієнт дізнається про це миттєво.
  2. Датчик тиску у шинах. Скажімо, при пробитій шині тиск може небезпечно впасти. Датчик реагує зміни тиску в шинах.

Також можуть бути встановлені датчики диму, розбивання скла та будь-які інші, присутні на ринку.

Компанія “Digsee” виготовляє ряд ексклюзивних датчиків, у кожному конкретному випадку ми зможемо підібрати найбільш ефективну для Вас систему контролю та стеження.

Фото деяких датчиків:

Датчик пасажира. Замінюється у випадках, коли нам потрібно знати в центрі наявність пасажира в салоні машини. Принцип роботи: Ємнісний датчик, що реєструє зміну ємності в зоні дії антени.

Прилад передає сигнал і приймає його, визначаючи, через яку перешкоду той пройшов.

Фотографія тарифікатора у режимі роботи меню Track-and-Trace GPS

Фотографія таксометра в режимі зв’язки із системою GPSGRAD

Фотографія лічильників відвідувачів VisiCounter Pro

Керуючий блок розеток. Може використовуватися для віддаленого керування приладами, наприклад, в офісі. Track-and-Trace GPS в даному випадку використовується просто як керуючий пристрій

Завантажити прайс-лист на послуги, пов’язані із встановленням обладнання (PDF, 97 Kb)

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше