Чекаємо на ваші дзвінки!

Контроль транспорту

Система GPS моніторингу та GPS стеження GPS GRAD є найкращим методом контролю транспорту, зокрема контролю його стану, збереження та розташування, а також, підвищення ефективності діяльності компанії.

З системою GPS контролю транспорту GPS Grad, Ви контролюєте тривалість та умови роботи транспорту, визначаєте перелік механізмів та параметри задіяних робочих вузлів. Система GPS Grad для контролю транспорту дає можливість обчислити і виключити нецільове використання автотранспорту і проконтролювати реальність пробігів. Ви зможете контролювати умови експлуатації транспорту та мінімізувати витрати від позаштатних ситуацій. Система GPS Grad дає повний контроль над автопарком, можливість бачити реальні дані щодо переміщень та експлуатації автомобіля, дозволяючи досягти економії до 30% вартості обслуговування автотранспорту! Наприклад, отримавши простий звіт про підйоми кузова можна досягти миттєвої оцінки ефективності роботи з вивезення сміття, а отримавши миттєвий звіт про зупинку міксера – зупинити можливі збитки.

Контроль транспорту за допомогою системи GPS моніторингу та GPS стеження GPS Grad успішно впроваджено на десятках компаній, що працюють по всій території України, у тому числі і на транспорті, що регулярно перебуває за кордоном. Той факт, що кількість транспорту, на який встановлюються GPS трекери системи GPS Grad, постійно зростає, лише підтверджує ефективність GPS контролю транспорту, адже витрати на впровадження системи контролю транспорту окупаються, як правило, протягом декількох місяців.

Принцип роботи Системи GPS Grad

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше