Чекаємо на ваші дзвінки!

Моніторинг автотранспорту

Спеціально для прокатних компаній ми створили систему GPS моніторингу автотранспорту, яка дає можливість контролювати тривалість та умови роботи транспорту, а також, визначати перелік механізмів, що використовуються, і параметри задіяних робочих вузлів. У систему GPS моніторингу автотранспорту (GPS трекер), крім GPS-навігатора і GSM-терміналу для зв’язку з сервером, фахівці компанії «Digsee» встановлять цифрові входи-виходи, які зчитують інформацію з датчиків, які вас цікавлять. Тепер управління датчиками легко здійснити дистанційно через персональний акаунт.

 

За допомогою системи моніторингу автотранспорту GPS Grad, Ви отримуєте можливість обчислити і виключити нецільове використання автотранспорту, проконтролювати реальність пробігів. Пристрій системи моніторингу автотранспорту, сповістить Вас про небажаний доступ клієнта до робочих вузлів (відкриття капота), про те, що хтось намагається відключити блок стеження, Ви також зможете заблокувати двигун у разі викрадення. Крім того, Ви матимете можливість контролювати умови експлуатації транспорту та мінімізувати витрати від позаштатних ситуацій.

 

Моніторинг автотранспорту GPS Grad є надійною системою GPS охорони для прокатних компаній, яка вдало поєднує в собі систему GPS моніторингу автотранспорту, GPS контроль та GPS сигналізацію.

Як працює GPS моніторинг автотранспорту GPS GRAD

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше