Чекаємо на ваші дзвінки!

Система супутникового стеження та моніторингу GPSGRAD є потужним інструментом охорони та контролю будь-яких віддалених об’єктів. Використовуючи комп’ютер з доступом до Інтернету, за допомогою персонального облікового запису, Ви отримаєте повну інформацію про об’єкт, що спостерігається, у легкій для сприйняття формі, не встановлючи на своєму робочому місці жодного додаткового обладнання чи ПЗ.

Система охорони вимагає конфіденційності та надійності, а також своєчасності та точності передачі інформації. Усі ці функції є основними складовими системи GPSGRAD.

Обмін між віддаленим модулем стеження та сервером баз даних, здійснюється через GPRS-з’єднання, що забезпечує безперервність потоку даних, постійний надійний зв’язок, захист цілісності інформації. На відміну від каналу GSM, при якому обмін здійснюється через CSD-з’єднання, GPRS гарантує доставку даних про об’єкт своєчасно та в повному обсязі. Даний канал передачі може бути наданий будь-яким оператором мобільного зв’язку.

При охороні стаціонарних об’єктів, у приміщенні потай встановлюють пристрій стеження з датчиками. Датчики: рух, газ, розбивання скла, пожежа, затоплення тощо. Датчик реагує на збій та надсилає “тривожне” повідомлення на сервер, а потім на кілька “екстронних” номерів телефонів. Системи підключення датчиків підбирають індивідуально в кожному конкретному випадку, щоб забезпечити максимальну ефективність та надійність роботи системи стеження GPS GRAD.

Зараз компанія “Digsee” веде переговори з однією з великих охоронних компаній. При сигналі тривоги, з датчика моментально надходитиме повідомлення на пульт охорони. У компанії, місто розділене на кілька зон, у кожній присутня оперативна група із затримання, яка контролює свою ділянку. Оператор дає вказівку найближчій групі про перевірку об’єкта, що охороняється, та затримання зловмисників (за погодженням із замовником – повідомлення надходити або клієнту, або відразу охоронній фірмі).

Охорона рухливих об’єктів також потребує точної координації роботи, особливо в моменти виникнення можливих позаштатних ситуацій. При використанні системи стеження GPS GRAD в автомобіль монтується трекер – пристрій, що вмикає GPS-і GSM-модулі. Трекер з високою частотою вимірювань (кожні 10-15 секунд) знімає дані про поточне розташування та швидкість об’єкта GPS GRAD моніторингу зі спутників. Система супутникового GPS стеження GPS Grad дає змогу контролювати пересування та остановку транспорту в будь-якій точці маршруту, відчинення/зачинення дверей, багажного відсіку, розмови в кабіні, ввімкнення тривожної кнопки. Можливе також втручання диспетчера в керування автомобілем (наприклад, заблокувати двигун при угоні та вчасний виклик правоохоронних органів).

Пропонуємо партнерські відносини охоронним компаніям – система GPSGRAD як додаткова послуга для забезпечення безпеки об’єкту. Ви отримаєте можливість запропонувати поточним та новим клієнтам ширший спектр послуг, що зрештою обов’язково вплине на покращення якості Ваших послуг та зростання кількості клієнтів.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше