Чекаємо на ваші дзвінки!

Для роботи будь-якої системи моніторингу та контролю рухомих об’єктів потрібний парк віддалених модулів стеження/навігації.

Основні класи подібних пристроїв – це:

“Чорний ящик” – бортовий комплект для встановлення (у тому числі і прихованої) в автомобілі. Комплект складається з власне модуля (GPS-навігатора з блоком зв’язку, в який вставляється SIM-карта, а також блоком живлення та стабілізації напруги, опціонально – акумулятора), антен, різних датчиків, опціонально – «тривожної» кнопки, опціонально – пристрою голосового зв’язку .

Комплектація:

 •  GPS антена
 •  З’єднувальні роз’єми 2шт.
 •  ПЗ – клієнт
 •  Паспорт (що включає серійний номер)
 •  Модуль Track-and-Trace GPS з SIM-карткою
 •  GSM антена
 •  Комплект дротів

Проект GPSGRAD рекомендує своїм клієнтам пристрій Track-and-trace GPS.

Проект GPSGRAD рекомендує своїм клієнтам пристрій Track-and-trace GPS.

Це “чорний ящик”, що встановлюється на машину приховано. Пристрій (трекер) виготовляється у заводських умовах з дотриманням стандартів ISO 9001:2000.

Принцип роботи: в трекер вставляють телефонну sim-карту (для GSM-передачі даних) і 2 антени, одна з яких вловлює сигнали супутника і зчитує дані про місцезнаходження, друга служить передачі даних. Тут же підключаються датчики, що контролюють роботу і фіксують збої, які при порушенні заданих умов моментально подають сигнал тривоги на сервер компанії/диспетчерський пульт.

Датчик можна встановити на будь-який прилад з наявністю можливості вимірювань, зокрема датчик на тахометр, датчик витрати палива, датчик на спідометр, датчик контролю рівня масла. Найбільшою популярністю користується датчик показань приладу Іммобілайзер: пристрої, що подає сигнал при спробі незаконного запуску двигуна.

Фахівці проекту GPSGRAD підберуть максимально ефективну систему контролюючих датчиків відповідно до Ваших вимог. Докладніше про датчики.

Фахівці проекту GPSGRAD підберуть максимально ефективну систему контролюючих датчиків відповідно до Ваших вимог. Докладніше про датчики.

ВАЖЛИВІ ЗАУВАЖЕННЯ:

 1. Ми одна з небагатьох компаній, що пише програмне забезпечення, виробляє обладнання, а також, пише для даного обладнання firware (так зване внутрішнє програмне забезпечення). Саме тому наш пристрій Track-and-trace GPS є одним з найбільш стабільних і багатофункціональних пристроїв.
 2. Ми готові підключати до нашої системи та обладнання сторонніх фірм (у разі потреб)
 3. Ми готові надати внутрішні команди нашого пристрою для підключення до чужих систем.
 4. Специфікації пристрою Track-and-trace GPS наведено у розділі завантаження.
 5. Існують устрої кількох різних поколінь. Пристрої першого покоління вимагали “ручного” перенесення даних, пристрої другого покоління – вміли передавати дані SMS або прямим дзвінком, що ставило дуже великі обмеження на систему стеження (чому, запитаєте Ви – дзвоніть!), і, нарешті, нове покоління пристроїв – пристрої , які завжди на зв’язку, які завжди передають дані. Вони дозволяють відстежити будь-який стан пристрою і в динаміці запобігти навмисному саботажу або “обману” пристрою. Як не дивно це звучить – але й з погляду обслуговування – це обходиться набагато дешевше, ніж тримати виділений персонал. Наш пристрій відноситься до останнього покоління. Плюс, у ньому реалізований функціонал накопичення даних, у разі втрати зв’язку, а також 8 різних програм накопичення, знімання та передачі інформації (наприклад, знімання за часом, від 1 секунди для сільгосп. робіт, по відстані, по економічному треку, знімання, оптимальне по контролю палива та ін.). Якщо програми не вистачить для Ваших потреб – ми доопрацюємо, тому що ми є виробниками firware.
 6. Трекер – мініатюрний пристрій для носіння об’єктом стеження (людина, домашня тварина). Склад подібний до бортового комплекту, живлення від акумулятора. Містить інтегровані GPS та GSM блоки, а також 1-2 кнопки (екстренний зв’язок та – опціонально – канал голосового зв’язку).

В Україні та Росії популярні модулі компанії GlobalSAT, хоча підключені до системи та низка інших моделей.

ВАЖЛИВО: Найбільш типовий запит – “Я хочу стежити за торговим агентом (сервісним інженером, страховим агентом)” легко переформулюється в “Я хочу активно керувати своїм агентом”. Є альтернативні технології та рішення, які дозволяють, наприклад, не просто стежити, але й контролювати дії агента, обмінюватися з ним даними, друкувати документи та ін. Зв’язуйтесь з нами, розповідайте, що Вам потрібно – ми підкажемо по всьому пулу рішень.

 1. Стандартний кишеньковий комп’ютер (КПК), смартфон або комунікатор з модулями GPRS та GPS: все, що потрібно для цього класу – встановлення на КПК невеликої клієнтської програми, яка використовує стандартні ресурси пристрою для забезпечення виконання функцій, аналогічних іншим класам пристроїв. Ми готові надати безкоштовно програму на КПК, яка передаватиме дані на той самий сервер, що і “чорні ящики”. при цьому ми налаштуємо Вам спосіб передачі даних у фоновому режимі чи ні, примусовий або ручний і т.д. Хоча ми хотіли б відзначити, що стежити за людьми на КПК – невдячне завдання, значно ефективніше використовувати інші технології Digsee активного управління, такі як MobileSOP та інші. Обов’язково завітайте на сайт www.digsee.com або скористайтеся нашими консультаціями.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше