Чекаємо на ваші дзвінки!

Основні користувачі системи GpsGrad, це компанії та люди, які економлять кошти:

 • Таксопарки та диспетчерські служби таксі;
 • Організації, що спеціалізуються на транспортуванні вантажів;
 • Компанії, що здійснюють вантажоперевезення різної дальності;
 • Служби пасажирських перевезень;
 • Службові автопарки;
 • Будівельні компанії;
 • Страхові компанії;
 • Служби екстреної допомоги;
 • Компанії, зацікавлені у контролі співробітників поза офісом;
 • Охоронні агенції та державні структури;
 • Мережі супермаркетів та магазинів;
 • Будівельні установи;
 • Муніципальні та комунальні підприємства;
 • Кур’єрські та поштові служби;
 • Агентства прокату автотранспорту, лізингові компанії;
 • Організації, зайняті продажем та ремонтом автомобілів;
 • Банківські структури та інкасаторські служби;
 • Служби екстреного реагування;
 • Організації, які володіють автотранспортом або орендують його
 • Приватні автовласники

Ви можете прочитати про деякі приклади застосування (для вантажоперевізників, міжнародні перевезення в роумінгу, прокатних компаній, для роботи спец. транспорту, служб таксі), а також цікаву статтю про активне застосування в бізнесі.

А також:

Дублювання протиугінної системи транспорту

  Можливість за необхідності продублювати пошуково-протиугінну систему. За допомогою супутникової системи навігації GPS Grad, можна стежити за викраденим транспортом або вчасно заблокувати керування транспортом.

  Для автотранспортних підприємств

  Для автотранспортних підприємств усіх спеціалізацій дає можливість припинити нецільове використання автотранспорту і проконтролювати реальність пробігів. Моніторинг GPS Grad за короткі терміни ефективно підвищить дисципліну на Вашому підприємстві, допоможе уникнути можливих збитків через простої автопарку в роботі, завдяки GPS стеження GPS Grad можна вчасно реагувати на будь-які ситуації.

  Прокат автомобілів

  Для тих, хто займається прокатом авто – можливість проконтролювати реальний пробіг авто за допомогою GPS пристроїв, виїзди за межі обумовленої території, швидкісний режим, час і місце простою (дотримання умов договору оренди), уникнення можливих аварій або позаштатних ситуацій, можливого нападу або угону з за допомогою GPS контролю транспорту. Дублювання пошуково-протиугінної системи.

  Оренда техніки

  Тим, хто використовує або надає в оренду будівельну техніку – можливість проконтролювати скільки часу і де працювала техніка та які механізми задіялися, параметри робочих вузлів – на техніку встановлюються спеціальні GPS пристрої для контролю та керування автотранспортом. Будівельний майданчик – зона підвищеної безпеки: здоров’я та життя Ваших співробітників завжди під контролем, використовуючи систему контролю GPS Grad.

  Служба доставки та кур’єрські служби

  Для служб доставки та кур’єрських служб – можливість координувати роботу транспорту, оперативно реагувати на робочу ситуацію, дорожню обстановку, коригувати маршрути та перерозподіляти завдання залежно від обставин, що змінюються. Система супутникової навігації та контролю GPS Grad позбавить Вас та ваш бізнес від простоїв у роботі, надавши Вам усі можливості скоординувати злагоджену роботу всіх вузлів Вашого підприємства за допомогою масиву GPS пристроїв та єдиної інформаційно-диспетчерської GPS системи на основі супутникової системи моніторингу GPS Grad. Знайшовши вільний від пробок (у тому числі і там, де вони очікуються!) шлях, операторський відділ зможе ефективно керувати транспортними потоками Вашої компанії.

  Перевезення цінних вантажів

  Вантажоперевезення, пов’язані з цінностями, насамперед потребують точної координації роботи, як у робочі будні, так і під час можливих позаштатних ситуацій, незалежно від психоемоційного та фізичного стану співробітників та водіїв – це завдання сучасних супутникових інформаційних та цифрових GPS систем моніторингу транспорту. З нею, як ніхто інший, впорається система супутникового GPS стеження GPS Grad. При перевезенні цінних вантажів – у оператора Вашої компанії з’являється можливість контролювати пересування та зупинку транспорту в будь-якій точці маршруту, відчинення/зачинення дверей, багажного відсіку, розмови в кабіні, включення тривожної кнопки. Можливе також втручання диспетчера в керування автомобілем (наприклад, заблокувати двигун під час угону та зробити своєчасний виклик правоохоронних органів завдяки інформації системи моніторингу GPS Grad).

  Перевезення вантажів, що швидко псуються

  При перевезенні вантажів, що швидко псуються – вам надається можливість контролювати графік пересування транспорту і температуру рефрижиратора: у разі раптового витоку холодогену або аварії, взяти ситуацію під свій контроль завдяки системі супутникового контролю транспорту GPS Grad і своєчасно повідомити водія вантажівки про те, що сталося.

  Для приватних осіб та автовласників

  Моніторинг стану та місцезнаходження транспортного засобу для запобігання угону, навігації, визначення оптимального маршруту незнайомою місцевістю, сигналізація у надзвичайних та непередбачених ситуаціях. Може підключатись модуль оповіщення про події. Наприклад, Ви можете отримати SMS під час спрацювання сигналізації або спроби викрадення, при виході автомобіля із зони та інших подій. При цьому слід зазначити, що більшість страхових компаній дають знижку на страховий поліс під час встановлення системи GPSGRAD. Якщо у Вас дорогий автомобіль, то знижка на страховий поліс перекриє вартість нашої системи!

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше