Чекаємо на ваші дзвінки!

GPS картки

У системі GPSGRAD від компанії Дігсі використовуються більше сотні різних GPS карт, що дозволяє забезпечити високу якість GPS моніторинг та GPS контролю.

Карти, що використовуються GPS дозволяють з дуже високою точністю «прив’язати» координати об’єкта до місцевості, і забезпечують більш ніж достатній для GPS стеження рівень деталізації зображення.

Як відомо, існує два основних типи GPS карт:

– растрові GPS карти – це найбільш прості та доступні GPS карти, які використовуються в системах GPS моніторингу та GPS навігації. Растрові GPS-карти, по суті, є зображенням місцевості у вигляді фотографії (з супутника) або малюнка (відскановане зображення паперової карти), до якого прив’язані географічні координати. Масштаб у таких GPS картах повністю залежить від масштабу вихідного паперового зразка картки.

– Векторні GPS карти – це, по суті, бази даних, в якій зберігається інформація про об’єкти, їх характеристики, географічні координати та взаємне місце розташування, а також будь-яка інша інформація. Векторні GPS карти зазвичай містять досить докладну інформацію про місцевість: дороги, мости, розташування ЛЕП, озера, річки, гори, типи рослинності і т.д. Крім такої високої деталізації, векторні GPS карти мають ще одну перевагу перед растровими GPS карами – це швидкість їх роботи. Адже на відміну від растрових, векторні GPS карти не містять об’ємних графічних зображень, а картинка, що виводиться на екран, створюється програмою на основі інформації з бази даних.

У системі GPS моніторингу GPSGRAD використовуються GPS карти як растрового, так і векторного типу, що дозволяє отримувати максимум інформації про розташування об’єктів і практично виключає білі плями на карті.

На сьогоднішній день, найкращими виробниками карток для персональної навігації вважаються компанії Візіком та Натек.

Докладніше про їх продукти Ви можете дізнатися тут:

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше