Чекаємо на ваші дзвінки!

Для роботи із системою стеження GPSGrad, достатньо встановити бортові комплекти у транспортні засоби Вашого автопарку або роздати трекери чи КПК персоналу. Комплект стеження компактний, тому автомобіль може встановлюватися приховано. Не потрібне додатково обладнання та програмне забезпечення – вся інформація надійно та конфідеційно зберігається на сервері компанії. Після цього Ви можете розпочинати роботу з будь-якого персонального комп’ютера, підключеного до мережі Internet. Вигляд браузера не має значення. На сайті Ви вводите свої логін та пароль. Тепер доступ до GPSGrad стеження за Вашим транспортом відкритий. Перед Вами – відображення рухомого складу підприємства (автомобілі, персонал тощо) на карті місцевості, докладні статистичні дані про маршрут та стан будь-якого об’єкта в будь-який період часу. Також Ви можете отримувати негайні повідомлення про екстраординарні події при SMS SMS (наприклад, вихід автомобіля із зони, спроба викрадення або підйом кузова).

Для типового випадку послідовність дій виглядає так:

  1. Ми виставляємо рахунок на наш найпопулярніший пристрій Track-and-Trace GPS, який ми самі й виробляємо. У комплекті постачається все необхідне для підключення на будь-якому СТО (в базовий комплект входить модуль, дроти живлення, антена GPS, антена GPRS, дроти для підключення датчика палива, або підключення до іммобілайзера). Ми виставляємо рахунок на місячну абонетську плату (включені до неї витрати на зв’язок чи ні – вибираєте Ви). Оплати за софт та карти НЕМА.
  2. Протягом двох днів (іноді й того самого дня), Ви отримуєте повністю відконфігурований, перевірений пристрій Track-and-trace GPS, який придатний до встановлення на будь-якому СТО. До цього моменту, у Вас вже буде персональна база даних та Ваш власний вхід на сайт, який доступний лише Вам.
  3. Ви встановлюєте пристрій на будь-якому СТО (наприклад, де обслуговується Ваш автомобіль – тоді питання гарантії на автомобіль навіть не піднімається). Ми надаємо докладну інструкцію щодо встановлення та надаємо телефон нашої гарячої лінії для консультацій жлектрику СТО. Або за погодженням з нами ми можемо встановити для Вас самостійно або надати список найближчого СТО-партнера, де Ви можете поставити систему. Ви також можете підключитися до датчиків та подій.
  4. Ви починаєте працювати з програмним забезпеченням GPSGRAD та заощаджувати свої гроші.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше