Чекаємо на ваші дзвінки!

GPS трекер – це GPS пристрій, який використовують для прийому передачі даних у системах GPS моніторингу, GPS стеження та GPS контролю. Як правило, GPS трекер має невеликі розміри, і дозволяють з високою точністю визначати розташування об’єктів. GPS трекери найчастіше використовують для GPS моніторингу транспорту (переважно автомобільний транспорт, але можуть також встановлюватися на поїзди, сільгосптехніку, баржі тощо), а також GPS стеження за людьми і навіть тваринами.

GPS трекер зазвичай включає GPS приймач (для отримання сигналів від супутників і визначення координат), а також GSM передавач, за допомогою якого інформація передається на сервер, найчастіше по каналах GPRS, де і прив’язується до GPS карт.

Компанія Digsee пропонує своїм клієнтам різні варіанти GPS обладнання для застосування в системі GPSGRAD, у тому числі GPS трекери, як власного виробництва, так і GPS трекери інших виробників. Докладніше про GPS пристрої для GPS моніторингу, GPS контролю та GPS стеження можна дізнатися в розділі пристрою GPS стеження.

Телефонуйте нам, і ми обов’язково допоможемо підібрати найбільш підходящий для вашого випадку GPS пристрій, GPS трекер, чорний ящик КПК або інше GPS обладнання.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше