Чекаємо на ваші дзвінки!

Система GPSGRAD є потужним інструментом контролю за віддаленими мобільними об’єктами, у тому числі людьми: робочим персоналом, торговими агентами, представниками страхових компаній, сервісними інженерами, дітьми, старими і навіть тваринами. Використовуючи комп’ютер з доступом до мережі Internet, через персональний обліковий запис, Ви отримаєте повну інформацію про об’єкт, що спостерігається в наочній і легкій для сприйняття формі. По суті, ви отримуєте ефективну систему супутникового стеження за людьми. Компанія гарантує конфіденційність інформації Вашого облікового запису, що зберігається на сервері. Система готова до використання і не потребує додаткового обладнання або програмного забезпечення.

Є кілька варіантів вирішити завдання стеження за людьми. Іноді – GPS стеження, іноді – інші методи контролю людей, включаючи методики активного управління. Наша компанія має понад 400 рішень (на кишенькових комп’ютерах, терміналах збору даних, персональних трекерах). Дещо інший погляд на проблематику може дати приголомшливі результати.

Ми розділимо цю статтю на блоки:

  • Традиційне віддалене GPS стеження за людьми
  • Стеження за людьми за допомогою кишенькового комп’ютера з GPS
  • Активне управління людьми та контролем бізнесу
  • Для завдань охорони людей (партнерство з охоронними фірмами)

Традиційне віддалене GPS стеження за людьми

Людина оснащується спеціальним пристроєм, що носиться – трекером. GPS Трекер – мініатюрний пристрій для носіння об’єктом стеження (людина, домашня тварина). Склад подібний до бортового комплекту, живлення від акумулятора. Містить інтегровані GPS та GSM блоки, а також 1-2 кнопки (екстренний зв’язок та – опціонально – канал голосового зв’язку). У разі вирішення завдань для бізнесу або охорони цей трекер програмується таким чином, що він завжди знаходиться на зв’язку і з великою частотою передає дані про швидкість та місцезнаходження на сервер GPSGRAD. Користування сервісом з погляду оператора нічим не відрізняється від стеження за автомобілем – доступні ті ж звіти, та ж історія, той самий функціонал з групового прихованого стеження, індивідуальної історії по об’єкту та ін. на кнопку SOS.

Ця методика ефективна з метою ОХОРОНИ об’єктів. Для цілей управління співробітниками фірми, що виконують рутинну роботу – на наш погляд є ефективніші методики див. нижче.

Спостереження за людьми за допомогою кишенькового комп'ютера з GPS

Наша компанія розробила спеціальну програму для кишенькового комп’ютера, оснащеного GPS, яка реалізовує той самий функціонал, що і персональний GPS трекер. Програма зчитує в прихованому режимі свідчення супутника і записує для передачі. Передача може бути налаштована на прихований режим (наприклад, програма може чекати виходу в інтернет), явний ручний запуск або запуск за розкладом. Програма може інтегруватись з іншими програмами, які здійснюють передачу даних. Дані можуть надходити в обліковий запис компанії на нашому проекті gpsgrad. Програма може працювати приховано, на тлі.

Для цілей стеження за співробітниками КПК + GPS неефективний засіб (КПК може бути вимкнений, торговий агент може працювати у клієнта в приміщенні та ін.), але є альтернативний шлях – інтеграція технології GPS у наш комплект на КПК MobileSOP. Див. нижче.

Активне управління людьми та контроль бізнесу

Уявіть себе на місці власника або менеджера вищої ланки, який бажає стежити за людьми. Уявіть собі, що він може подивитися на екран і побачити, де зараз люди (ті які на зв’язку, не в метро, ​​не у клієнта, з включеним КПК). Якщо вдуматися – це йому не дає нічого. Тому що насправді слід дуже легко трансформується в бажання ЗНАТИ і АКТИВНО КЕРУВАТИ. Потрібно знати, скільки людей чого продав у даний момент часу, у скільки він почав знімати залишки або продаж поліса, чому відмова від операцій, прийняте замовлення негайно передати на склад компанії на відвантаження, проконтролювати залишки товару та ін. Все це вирішується за допомогою рішення компанії DigSee MobileSOP та кишенькового КПК (причому не обов’язково навіть із GPS!). Торговий представник, водій вантажівки або мінівену, мерчендайзер або продавець (далі за описом “мобільний представник”) зможе використовувати простий у використанні кишеньковий комп’ютер з чутливим до натисканням екраном для того, щоб виконувати основні функції прийому замовлень, мерчандайзингу, прийому оплати, доставок, продажу, об’їзду клієнтів за маршрутом, контролю складів. Система дозволить виконати всі необхідні операції у клієнта, з опціональною можливістю надати всі необхідні складські документи, документи продажу та доставлення. Товарна накладна, накладна з доставки, податкова накладна, рахунок-фактура, прийняте замовлення, накладна за результатами ревізії – ось неповний перелік тих документів, які можуть бути роздруковані на маршруті. Враховуючи, що програма MobileSOP виконує не тільки повну автоматизацію та контроль людей на виїзді, не лише надає можливість передати всі документи в офіс на виїзді, а й веде протоколювання всіх дій людей. А з огляду на той факт, що зазвичай клієнти мають фіксовані адреси – отримуємо ефективну систему контролю. Наприклад, отримавши простий звіт “точка – час початок торгової операції” і порівнявши рух співробітника по маршруту за попередні тижні можна з великою часткою ймовірності “зловити” різні нештатні ситуації. Дивіться більш детально про систему MobileSOP тут корпоративний сайт.

Але що ж робити, якщо власник хоче бути впевнений у знаходженні людини саме в даній географічній точці? Ми не можемо змусити людину тримати КПК завжди увімкненою, вона не знає – чи ловить GPS в даний момент… А значить і ефективно стежити за нею ми не зможемо. Є просте та ефективне рішення – інтеграція GPS та рішення MobileSOP. Торговий вибирає точку відвідування на КПК і йому пропонується вийти надвір. Як тільки програма ловить супутники і місцезнаходження – точка записується в базу і людина отримує можливість виконувати решту своїх дій на маршруті. Тобто, знімання координат вписується в загальний процес! Також є інші не менш ефективні засоби, ніж GPS. Наприклад, людина повинна просканувати штрих-код, наклеєний на об’єкті або журналі об’єкта. Уявіть собі, що ми повинні бути впевнені, що співробітник провів інспекцію на виїзді та вніс запис до журналу (наприклад, сервіс з охорони чи протипожежний захист). Достатньо наклеїти унікальний штрих-код на журнал відвідувань, дати КПК людині з рішенням MobileSOP і ми будемо не тільки ЗНАТИ, у скільки він відвідав точку, але й БУДЕМО впевнені, що він це зробив. При цьому ми отримаємо автоматизацію введення всіх звітів та доступ людини до інформації щодо точки на КПК!

Також у нас застосовувалися методики RFID ідентифікації клієнтів (наприклад, контроль за отриманням цінних товарів, грошей або видачі знижки), а також інші технології.

Цікаву презентацію для СТРАХОВИХ компаній наведено тут.

Для завдань охорони людей (партнерство з охоронними фірмами)

Особливості GPS охорони та стеження за людьми

Будь-яка система охорони вимагає не тільки конфіденційності та надійності, але й своєчасності та точності передачі інформації – всі ці функції є головними складовими системи GPSGRAD.

 Обмін між віддаленим модулем стеження та сервером баз даних компанії “Digsee” здійснюється через GPRS-з’єднання, забезпечуючи безперервність потоку даних, постійний надійний зв’язок, захист та цілісність інформації. Даний канал передачі може бути наданий будь-яким оператором мобільного зв’язку біля діяльності клієнта.

Пропонуємо партнерські відносини охоронним компаніям – система GPSGRAD як додаткова послуга для забезпечення безпеки об’єкту. Ви отримаєте можливість запропонувати поточним та новим клієнтам ширший спектр послуг, що зрештою обов’язково позначиться на покращенні якості Ваших послуг та зростанні кількості клієнтів.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше