Чекаємо на ваші дзвінки!

Система супутникового стеження та моніторингу GPSGRAD є потужним інструментом охорони та контролю будь-яких віддалених об’єктів. Використовуючи комп’ютер з доступом в інтернет, за допомогою персонального облікового запису, Ви отримаєте повну інформацію про об’єкт, що спостерігається в наочній і легкій для сприйняття формі, не встановлюючи на своєму робочому місці ніякого додаткового обладнання або ПЗ.

 Обмін між віддаленим модулем стеження та сервером баз даних здійснюється через GPRS-з’єднання, забезпечуючи безперервність потоку даних, постійний надійний зв’язок, захист цілісності інформації.

На відміну від каналу GSM, при якому обмін здійснюється через CSD-з’єднання, GPRS гарантує доставку даних про об’єкт своєчасно та в повному обсязі. Даний канал передачі може бути наданий будь-яким оператором мобільного зв’язку біля діяльності клієнта.

Охорона стаціонарних об’єктів: у приміщенні потай встановлюється пристрій стеження з датчиками. Датчики: рух, газ, розбивання скла, пожежа, затоплення тощо. Є кілька різних систем підключення з різною кількістю датчиків.

Тривожне повідомлення надсилається на кілька номерів телефонів.

На даний момент компанія Digsee веде переговори з однією з великих охоронних компаній. При сигналі тривоги з датчика повідомлення надсилають на пульт охорони. У компанії місто розділене на кілька зон, у кожній присутня оперативна група із затримання, яка контролює свою ділянку. Оператор дає вказівку найближчій групі про перевірку об’єкта, що охороняється, і затримання зловмисника з випадку необхідності (за погодженням із замовником – повідомлення надходить або клієнту, або відразу охоронній фірмі).

Охорона рухливих об’єктів також потребує точної координації роботи, особливо у моменти виникнення можливих позаштатних ситуацій. При використанні системи стеження GPS GRAD в автомобіль монтується трекер – пристрій, що включає GPS-і GSM-модулі. Трекер з високою частотою вимірювань (кожні 10-15 секунд) знімає дані про поточне розташування та швидкість об’єкта GPS GRAD моніторингу з супутників. Система супутникового GPS стеження GPS Grad дає можливість контролювати пересування та зупинки транспорту в будь-якій точці маршруту, відчинення/зачинення дверей, багажного відсіку, розмови в кабіні, включення тривожної кнопки. Можливе також втручання диспетчера в керування автомобілем (наприклад, заблокувати двигун при угоні та вчасний виклик правоохоронних органів).

Нова технологія компанії “Digsee” – мобільна камера – кілька об’єднаних пристроїв. Тут сім-карта для зв’язку, камера з гарною роздільною здатністю, датчик на рух та інфрачервоний датчик (для нічної зйомки). Обладнання миттєво готове до використання та не потребує жодних додаткових зусиль та витрат. Ви встановлюєте режим роботи камери (зйомка при виявленні руху на території, що охороняється, частота фотографування), на запит отримуєте ммс-повідомлення з фіксацією даних, або прослуховуєте – що відбувається, достатньо зателефонувати на номер абонента. Камеру можна встановити не лише у приміщенні, а й на вулиці.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше