Чекаємо на ваші дзвінки!

Система стеження та моніторингу GPS GRAD є найкращим методом контролю розташування вантажу та інформування вантажовласника, підвищення ефективності діяльності компанії.

 

З системою GPS GRAD Ви зможете відрегулювати завантаження машин різної вантажопідйомності, оптимальним чином прокласти маршрут між точками навантаження та розвантаження, проконтролювати дотримання маршруту та графіка руху, залучити додаткових приватних перевізників та зберегти клієнтську базу під час сезонного ажіотажу. Ви будете оперативно реагувати на непередбачені та позаштатні ситуації, що виникають, і чітко інформувати клієнта про стан його вантажів.

Система GPS GRAD дає можливість повністю контролювати автопарк, а також бачити реальні дані щодо переміщень та експлуатації автомобіля, дозволяючи досягти економії до 30% вартості парку. Можливості системи GPS GRAD

Перевезення цінних вантажів

Перевезення цінних речей вимагають точної координації роботи, підвищеного контролю безпеки вантажу та надійної системи швидкого реагування на позаштатні ситуації. Встановлена ​​у Вашому автомобілі система супутникового GPS стеження GPS Grad – це можливість віддалено контролювати пересування та зупинки транспорту, відчинення та зачинення дверей, замикаючі пристрої багажного відсіку, ввімкнення ”тривожної” кнопки без участі водія транспортного засобу, в будь-який момент часу, відслідковування розмов у кабіні водія, розпізнавання наявності алкоголю, а також втручання диспетчера в керування автомобілем. Як працює GPS GPS Grad?

Перевезення вантажів, які швидко псуються

Ексклюзивна система, розроблена компанією “Digsee”. У випадках, коли вантаж має обмеження щодо умов зберігання та температурного режиму, у вас є можливість контролювати не тільки графік пересування транспорту (оновлення інформації відбувається кожні 15 секунд), але й температуру всередині рефрижератора. У разі витоку холодоагенту або іншої аварійної ситуації, диспетчер миттєво повідомляє водія та може дистанційно керувати відповідними механізмами транспортного засобу.

Зауваження щодо обліку

Рішення GPS GRAD надає безкоштовні програмні інтерфейси зв’язку з обліковими системами (наприклад, 1С). Що дає можливість компанії отримувати звіти про маршрути, витрати палива та інші звіти всередині облікової системи. Також наша система інтегрується з іншими технологіями DigSee – автоматизоване відправлення SMS, контроль усіх операцій у кабіні вантажівки за допомогою активного монітора, використання КПК для цілей відвантаження товарів та ван-селінгу тощо. Завітайте на сайт www.digsee.com для отримання більш детальної інформації або зв’яжіться з нами.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше