Чекаємо на ваші дзвінки!

Від систем пасивного контролю до системи активного управління.

Система стеження дозволяє стежити, але не керувати об’єктом. Іноді, наприклад, у таксі, необхідний зворотний зв’язок з об’єктом стеження. Наприклад, передати зміни у маршруті, контролювати зупинки та непередбачені простої (дорожні затори), що дасть змогу ще ефективніше керувати своїм бізнесом.

Компанія “Digsee” представляє нову розробку – додатковий термінал у вигляді моніторчика (при необхідності можливе підключення принтера). Пристрій за допомогою системи Trace&Track може не тільки передавати дані з центру на екран, але і за спеціальним сценарієм обробляти запити користувача (режим роботи, зупинка). Тобто, Ви передаєте інформацію про зміну маршруту, а користувач натискає відповідну кнопку, яка сповіщає нас про те, що він отримав повідомлення, усвідомив завдання та виконує його. При цьому, вся інформація, як і раніше, зберігається в базі даних компанії, а географічні та часові показники продовжують зберігатися синхронізовано з діями водія.

Особливе рішення – інтеграція одних актуальних пристроїв до інших, з метою полегшення роботи та збільшити контрольованість бізнесу. Наприклад, при натисканні певних кнопок пристрій буде фіксувати всі можливі дії у автомобілі. Так, включаючи таксометр, в базу даних автоматично відправляються дані про прийняття замовлення, початок шляху, вид тарифу, місце і час старту шляху, а також, підсумкова сума, час закінчення шляху, чи вийшли люди, чи були затримки – і де.

Невелика користь від стеження за агентами з продажу. Місцезнаходження та маршрут не дадуть Вам повної картини успішності агента, не допоможуть визначити обсяг його продажів, ефективність його роботи, оцінити помилки та недоліки. Та й стеження не завжди можливе, наприклад – у бункері-складі, або метро, ​​де немає супутникового зв’язку.

Компанія “Digsee” представляє нову розробку, що базується на пристроях КПК з чутливим екраном. За допомогою рішення MobileSOP, яким обладнано КПК, персонал звітує натисканням на екрані – про прихід на точку. Тут же агент може порахувати заборгованість клієнта, розрахувати поточне замовлення, розповісти про наявність товару на складі та можливості замовлення, уточнити особливі ціни для даного клієнта без додзвону спеціальним операторам, залучення додаткових людей та засобів отримання інформації.

Альтернативний варіант обліку переміщення співробітника – спеціальне маркування точок за допомогою штрих-коду. Наприклад, є спектр торгових “точок”, які клієнт зобов’язаний відвідувати. Без зчитування коду він не може отримати доступ до підпису журналу, оформлення звіту та замовлення. На КПК встановлюється система зчитування, в журналі обліку клієнта, до якого приходить агент, є штрих-код. Агент із приходу зчитує штрих-код, тим самим повідомляючи про час прибуття на цю точку. Таким чином людина не може підтасувати факт присутності та наявності будь-яких робіт, які має проводити на даній точці.

Компанія “Digsee” має понад 400 рішень для найбільш ефективного контролю та управління Вашим бізнесом. Спеціалісти компанії підберуть для Вас усі можливі способи максимально ефективного оперативного контролю персоналу та вантажів «у полі», без залучення додаткових засобів та зусиль.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше