Чекаємо на ваші дзвінки!

Очевидні вигоди використання:

-дозволить скоротити витрати на паливо на 5-20%;

– дозволить скоротити зайві простої на 10-15% за рахунок кращого та безперервного контролю за реальним місцезнаходженням та режимом руху транспорту;

-система дозволить повністю ліквідувати втрати, пов’язані з не цільовим використанням транспорту;

-Ви зможете ліквідувати ризики та підвищений знос транспорту, пов’язані з порушенням швидкісного режиму руху

Тепер порахуємо скільки Ви зможете заощадити (тільки на ОДИН автомобіль на місяць):

Великовантажний автомобіль витрачає палива на суму від 15000 грн, а з огляду на постійне зростання його вартості сума збільшуватиметься. Тобто. лише на паливі можна заощадити від 750 до 3000 грн. 

Вантажний автомобіль приноситиме 5000 – 10000 грн. прибутку. Тобто. скорочення простоїв може у перспективі принести ще 500 – 1000 грн.

Вантажний автомобіль на експлуатацію шин (це одна з найбільших статей витрат) витрачає у середньому 1000 – 1800 грн. За рахунок точнішого обліку пробігів можна буде зберегти собі 10-20% цієї суми, тобто. ще 100 – 300 грн.

Працюючи з іншими видами транспорту виявляється безліч “прихованих” вигод, а саме підвищення дисципліни водіїв, безпеки автомобіля, економія на дзвінках, особливо за кордон etc.

 

Таким чином, встановлення системи моніторингу окупиться і почне заощаджувати Ваші кошти вже через 2-8 місяці після початку експлуатації (залежно від розміру та специфіки роботи автомобіля)

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше