Чекаємо на ваші дзвінки!

Як працює програмне забезпечення GPS моніторингу та стеження за об'єктами GPS Grad?

 Моніторинг та відстеження об’єктів легко здійснимо за допомогою захищеного віддаленого доступу з будь-якого комп’ютера або ноутбука, що має доступ до Інтернету. Мережа потужних серверів, джерела безперебійного живлення та система резервного копіювання забезпечать безперебійність роботи системи GPS навігації, моніторингу та стеження, а також збереження повної бази даних.

  Моніторинг за допомогою системи GPS Grad максимально зручний та простий у використанні. Протягом декількох хвилин Ви можете отримати максимум можливої ​​інформації по об’єкту, що Вас цікавить. Декілька різних співробітників (включаючи власників і вищий менеджмент), можуть одночасно спостерігати за рухомими об’єктами в системі.

Крок 1: ідентифікація користувача системи стеження та моніторингу GPS Grad.

 Для здійснення GPS стеження, моніторингу, пошуку та контролю об’єктів Вам достатньо запровадити свої ідентифікаційні дані «вхід у систему» ​​на сайті проекту GPSGRAD. Сервер компанії має якісний захист та надійність. Максимально спрощений інтерфейс дозволяє ретельно та конфіденційно проводити моніторинг та збір інформації щодо об’єкта GPS контролю.

Після успішної ідентифікації Ви отримуєте доступ до системи стеження GPS Grad. Програмне забезпечення, розроблене нашою компанією, дасть Вам можливість переглядати і аналізувати весь спектр переміщень об’єктів, що цікавлять, з моменту активації GPS стеження. Форма отримання запиту та перегляду результатів проста в управлінні та легка для сприйняття. Система стеження не потребує встановлення додаткового обладнання або програмного забезпечення. Весь функціонал – від групового супроводу до звітів – негайно доступний користувачеві.

Крок 2: робота з відстежуваними об'єктами GPS моніторингу в системі GPS Grad.

   Після ідентифікації Ви отримуєте доступ до персонального облікового запису. Тут розміщується список об’єктів, що відстежуються за допомогою системи (транспорт, персонал etc.) Вибравши об’єкт GPS моніторингу, Ви можете отримати максимально повні звіти та експортувати інформацію в зручні для Вас офісні програми. Базова інформація виглядає так:

  • найменування об’єкта GPS моніторингу;
  • код об’єкта;
  • опис об’єкта,
  • група, до якої належить об’єкт;
  • останній зафіксований час отримання даних із бортового модуля GPS стеження або трекера.

Для отримання більш детальної інформації щодо об’єкта GPS моніторингу, Ви переходите в режим перегляду супутникової карти, на яку виноситься справжнє місцезнаходження об’єкта GPS моніторингу, що відстежується.

Крок 3: робота із супутниковою картою місцевості системи GPS Grad

Система GPS стеження, моніторингу та контролю GPS Grad побудована на основі супутникової системи навігації GPS та докладних аеро- фотокарт. Вибравши об’єкт, Ви можете визначити його точне місцезнаходження в даний або будь-який інший момент часу, що Вас цікавить. Масштаб відображення ділянки карти місцевості можна регулювати, разом з позначкою про місцезнаходження об’єкта, що відстежується.

  Пристрій GPS Grad дозволяє повернутися до розділу вибору об’єкта в будь-який момент часу.

Крок 4: GPS моніторинг об'єкта на карті місцевості

Для визначення поточного розташування об’єкта GPS моніторингу з прив’язкою до супутникової карти місцевості, слід відцентрувати ділянку супутникової карти на об’єкті, що Вас цікавить, і натиснути кнопку “Показати останнє відоме місцезнаходження”. Тут же Ви можете вибрати відрізок часу, що цікавить, і завантажити з сервера системи GPS Grad перелік місць, в яких об’єкт знаходився раніше, і побудувати детальну криву пройденого маршруту на супутниковій карті місцевості.

Крок 5: отримання додаткової інформації щодо об'єкта GPS стеження

Ви можете також отримати в режимі online інформацію про стан технічних систем транспорту, що знаходиться під GPS контролем: швидкість, витрата палива, температура всередині фургона, цілісність вантажу etc. Система GPS Grad дозволяє відстежувати ці параметри в хронологічному порядку в будь-який момент часу, а потім експортувати отриману інформацію у зручні для Вас офісні програми.

ВАЖЛИВО: Ви можете завантажити детальну презентацію у розділі “Завантажити Матеріали”, а також переглянути Живе демо прямо зараз.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше