Чекаємо на ваші дзвінки!

Масштаби завдань, які вирішуються за допомогою системи GPS моніторингу, вражають. Вбудований в автомобіль апарат контролю розміром трохи більше КПК дозволить в режимі online:

 • відстежувати маршрут руху, швидкості в кожній точці, місця та тривалість стоянок, кількість палива, що витрачається;
 • виявляти несанкціоновані маршрути та дії водія;
 • бачити схему маршруту та розташування об’єктів на електронній карті, масштабувати карту;
 • знизити витрату паливних та тимчасових ресурсів за допомогою контролю за дотриманням маршруту, виключенням невиробничих витрат, «простою» транспорту;
 • безпосередньо контролювати безпеку вантажів, отримуючи миттєві сповіщення про будь-які несанкціоновані спроби розкриття вантажних відсіків, керувати замикаючими пристроями вантажного відсіку за допомогою системи контролю на Вашому обліковому записі;
 • забезпечувати одночасний доступ авторизованих користувачів до даних системи з локальної мережі організації, а також з будь-якої точки країни або за її межами;
 • підключити зовнішні датчики, з яких знімають дані з різних агрегатів транспортного засобу;
 • зберігати дані про всі переміщення та стан об’єктів (швидкість, режим роботи двигуна, завантаження, закриття/відкриття дверей, час та кількість стоянок);
 • отримувати оповіщення у разі позаштатної ситуації – відправлення тривожного повідомлення в центральний офіс або мобільний телефон;
 • дистанційно керувати пристроями автомобіля (керування різними пристроями на віддаленому об’єкті будівництва, при отриманні сигналу про викрадення автотранспорту – можливість блокування двигуна чи подачі палива);
 • експортувати/імпортувати дані для подальшого створення різних звітів та порівняння з даними облікових систем підприємства.

Можливості системи:

Відстеження місцезнаходження рухомих об’єктів (транспортні засоби, персонал) у будь-який час.
Відображення початкового та поточного місцезнаходження об’єктів на топографічній, супутниковій чи гібридній карті місцевості.
Зберігання даних про всі переміщення та стан об’єктів (швидкість, режим роботи двигуна, завантаження, закриття/відкриття дверей), отриманих у задані часові інтервали. Візуалізація шляхів переміщення об’єкта на карті.
Пред’явлення даних по об’єкту автоматично, у заданому Вами режимі, або на запит, зроблений вручну.
Контролює стан обладнання та механізмів на борту транспортних засобів.
Контролює дотримання заданих параметрів (швидкості, цілісності вантажу тощо) та графіка переміщень.
Дистанційне керування механізмами та приладами Вашого транспорту за допомогою персонального облікового запису на сервері компанії.
Генерування будь-яких звітів заданої форми в електронному та паперовому вигляді, можливість експорту звітних даних до офісних програм (наприклад, 1С).
У разі нападу, ДТП будь-якої позаштатної ситуації водій транспортного засобу має можливість передати диспетчеру екстрений сигнал (послуга «тривожна кнопка»).
Автоматичне привернення уваги диспетчера до порушень графіка та встановлених режимів параметрів руху за допомогою сигналу.
Швидкий пошук об’єкта, що відповідає необхідним параметрам або розташований максимально близько до вказаної на карті точки.
Опціональний голосовий зв’язок із віддаленим об’єктом.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше