Чекаємо на ваші дзвінки!

Портативні

Популярні фірми-виробники Garmin, Magellan, Lowrance etc. Переваги: ​​компактність, надійність, простота використання. Пристосовані для роботи у важких умовах, за високої та низької температури, високої вологості, захищені від проникнення пилу та вологи. Найпростіші отримують координати з супутників, потім вимірюють поточну та середню швидкість, пройдений шлях та інші найпростіші функції. У вдосконалені навігатори завантажують векторні карти, з можливістю збереження маршрутів, координатних точок (waypoints) та ін.

GPS навігатори на основі кишенькових комп’ютерів або комунікаторів з вбудованим або зовнішнім (bluetooth, secure digital, compact flash) GPS приймачем мають меншу міцність і захист, з невеликою ємністю акумулятора. Перевага – збільшений контрастний монітор, можливості варіюються залежно від програм.

Автомобільні

Вбудовані – встановлюються на конвеєрі виробником автомобіля, прості та зручні у використанні, працюють з картами компаній TeleAtlas та NAVTEQ. Вбудовані навігаційні системи встановлюють і підключають до будь-якого монітора. Автомобільні навігатори в одному корпусі, що випускаються фірмами Garmin, Magellan, встановлюють на панелі приладів і підключають до бортової мережі. Переваги: ​​великий контрастний екран, ергономічні та зручні, існує велика кількість карт.

Кишенькові комп’ютери та комунікатори, оснащені GPS приймачем також часто використовують для автомобільної навігації. Більшість навігаційних програм на КПК адаптовано для навігації за кермом автомобіля.

Морські

Морські (річкові) навігатори (картплотери) виробляють компанії Garmin, Magellan, Lowrance etc. Переваги: ​​прийом метеозведення, розташування морських течій, прийом супутникових радіостанцій (безліч музичних, спортивних та інформаційних програм), водонепроникність, інформація про сонце/місяць та припливи, завантаження карт річок, озер, глибин.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше