Чекаємо на ваші дзвінки!

СІО – Авто (ультразвуковий) Вартість: 3500 грн. Технічні характеристики: Ультразвуковий датчик – призначений для вимірювання об’єму палива в баку транспортного засобу. Встановлюється або місце штатного датчика, або врізається безпосередньо в паливний бак. Відмінна риса датчика – відсутність механічних елементів, що виключає факт механічної поломки під час експлуатації. Цей датчик має похибку виміру 1% (похибка штатного 10-30%). На відміну від штатного, датчик «СІО-Авто» може поставлятися з метрологічним атестатом. Датчик не торкається паливної системи автомобіля, тим самим не порушує його працездатність. Прокладка сигнального кабелю виконується по рамі автомобіля за допомогою пластикових морозостійких хомутів, що унеможливлює пошкодження проводки в ході експлуатації датчика в будь-який час року, а також ускладнює несанкціонований доступ до проводки. На бак датчик встановлюється з використанням герметика, що виключає витік палива. Кріплення виконується саморізами.

Стріла – А (ємнісний) Вартість: 1500 грн. Технічні характеристики: Датчик рівня палива Стріла є безконтактним вимірювачем рівня ПММ: дизельного палива, бензину, олії. Принцип дії – ємнісний. Дві концентричні трубки утворюють обкладки конденсатора, ємність якого змінюється за зміни рівня ПММ. У разі потрапляння води всередину обкладок показання датчика відповідають повному баку – датчик не призначений для вимірювання рівня води. Електронна схема датчика залита пружним компаундом, що забезпечує максимальний захист (клас захисту IP66 за ГОСТ 14254) та надійність у будь-яких умовах експлуатації. Вимірювальні трубки виконані з матеріалу, що не реагує з ПММ та його компонентами. Датчики допускають обрізання під необхідну висоту бака, але не більше ніж 30% довжини. Особливість датчика – відсутність механічних елементів, що унеможливлює факт механічної поломки під час експлуатації. Цей датчик має похибку виміру до 5% (похибка штатного 10-30%). Датчик не торкається паливної системи автомобіля, тим самим не порушує його працездатність. Має оптимальне співвідношення «ціна/якість» та забезпечує необхідну точність вимірювань для переважної більшості автовласників. Прокладка сигнального кабелю виконується по рамі автомобіля за допомогою пластикових морозостійких хомутів, що унеможливлює пошкодження проводки в ході експлуатації датчика в будь-який час року, а також ускладнює несанкціонований доступ до проводки. На бак датчик встановлюється з використанням герметика, що виключає витік палива. Кріплення виконується саморізами.

Проточний датчик палива Вартість: 1900+250 грн. (Монтажний комплект) Технічні характеристики: Проточний датчик палива CONTOIL® VZO 4 OEM/VZO 8 OEM. Спеціальна серія. Без роликового лічильного механізму з герконовим імпульсним датчиком. Ці лічильники призначені для монтажу усередині паливних систем. Принцип роботи заснований на рахунку імпульсів при протіканні палива через датчик. Враховує лише реально витрачене паливо, що потрапило до камери згоряння автомобіля. Крадіжка за допомогою «обратки» повністю виключається. Якість датчика та всіх його складових гарантується виробником (Швейцарія). Ресурс геркона (герметичний контакт) становить 25 років. Датчик не потребує додаткового обслуговування, крім чищення (періодичність залежить від якості палива та своєчасної зміни паливного фільтра). Під час встановлення можливий горизонтальний, вертикальний або діагональний монтаж. Похибка виміру ± 1% від фактичного значення, точність при повтореннях ± 0,2%. Температура рідини, що вимірюється: від -20С до +60С (спеціальна серія від -40С) . Номінальний тиск до 32 бар. Для встановлення необхідний спеціально підготовлений монтажний комплект (необхідні перехідники, втулки, дроти тощо). Монтажний комплект оплачується окремо. Опціонально датчик у складі системи GPSGrad може використовуватися для підрахунку моторесурсу двигуна. У деяких паливних системах необхідно використовувати 2 датчики (другий встановлюється на «зворотню») для точного обліку витрати палива.

Штатний датчик палива (аналоговий) Вартість: Сплачується лише підключення. Технічні характеристики: Штатний датчик рівня палива встановлений на всіх типах автомобілів. Принцип роботи ґрунтується на зміні напруги (висоти імпульсу, частоти) на виході датчика при зміні рівня палива в баку. Має аналоговий (найчастіше), або імпульсний (в автомобілях нового покоління) вихід. Може відрізнятись конструктивно від зображеного на малюнку. Похибка виміру становить 10 – 30 %, залежно від виробника. Найбільш точними штатними датчиками комплектуються легкові автомобілі іноземного виробництва. Основне завдання штатного датчика – приблизна інформація для водія про рівень палива. Основними недоліками є низька точність вимірювань і повна залежність від електричної проводки автомобіля (при проблемах у проводці можуть виникати перешкоди, що значно ускладнюють визначення рівня палива). Якщо немає технічної можливості встановити додатковий датчик палива, можна встановити стабілізатор живлення електричної схеми штатного датчика палива (актуально для старих автомобілів), що збільшує точність показань і виключає великі стрибки напруги.

Скачати інформаційну листівку ‘Датчики рівня палива’ (PDF, 275 Kb)

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше