Чекаємо на ваші дзвінки!

GPS GRAD контроль необхідний як для внутрішніх, так і для міжнародних перевезень.

За допомогою системи GPS GRAD Ви будете обізнані про час, швидкість та місцезнаходження автомобіля Вашого автопарку в режимі реального часу, цілодобово, із заданим Вами інтервалом. Система GPS GRAD допоможе уникнути розкрадання палива шляхом приписок пробігу, нецільового використання транспорту, порушень встановленого графіка, простоїв, можливості нападу або розкрадання вантажів. Контролюючи автомобіль з персонального облікового запису, Ви «тримаєте руку на пульсі» в будь-якій позаштатній ситуації.

В устаткуванні компанії впроваджено різні технології для економії грошей. Наприклад, пристрій може знімати показання через певний кілометраж, або через певний час, або після досягнення першої події – кілометраж або час.

Також, нашим клієнтам доступний варіант зміни режиму роботи віддалено за допомогою спеціальних команд по SMS. Наприклад, пристрій “мовчки” накопичує інформацію і передає все на сервер або за влученням пристрою в рідну мережу (приїзду машини назад в Україну), або за командою з центру.

Пристрій Track-and-trace GPS обладнано внутрішньою пам’яттю, в яку записуються непередані точки.

Окремо програмується, коли пристрій виходить на зв’язок (наприклад, через 3000 пікселів). Таким чином, ми спільно з вами можемо підібрати програму для роботи, щоб мінімізувати ваш зв’язок.

Зауваження щодо обліку

Рішення GPS GRAD надає безкоштовні програмні інтерфейси зв’язування з обліковими системами (наприклад, 1С). Що дає можливість компанії отримувати звіти про маршрути, витрату палива та ін. всередині облікової системи. Також наша система інтегрується з іншими технологіями DigSee – автоматизоване відправлення SMS, контроль усіх операцій у кабіні вантажівки за допомогою активного монітора, використання КПК для цілей відвантаження товарів та ван-селінгу тощо. Завітайте на сайт www.digsee.com для отримання більш детальної інформації або зв’яжіться з нами.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше