Чекаємо на ваші дзвінки!

GPS – “Global Positioning System” – всесвітня система для визначення координат об’єкту. Під системою маються на увазі 24 космічні супутники і наземні станції стеження за ними. Дані про місцезнаходження отримують за допомогою приймачів GPS. Радіохвилі з супутників поширюються зі швидкістю світла. GPS-приймачі синхронізовані з бортовим годинником супутника, який іде з наносекундною точністю. Станція робить 4 виміри відстані від об’єкта до супутника. Система генерування відображає код сигналу в приймачі, приймач GPS порівнює час на Землі з часом отримання коду. За шкільною формулою «відстань дорівнює часу, помноженому на швидкість руху» тим самим приймачем обчислюється розташування об’єкта. Все це – за лічені секунди. І точність вимірів максимально висока, похибка може становити лише кілька метрів.

На базі GPS-системи створені системи контролю переміщень об’єкта або групи об’єктів, як в режимі реального часу, так і у вигляді запису в пам’яті «чорного ящика». візуалізувати шлях на картах та зберігати пройдені маршрути.

 Пристрій для персональної навігації може бути як спеціалізованим, так і багатофункціональним (GPS-навігатор може бути вбудований у комунікатор, мультимедіа-плеєр, КПК etc.) Детальніше про пристрої GPS-навігації.

Напищіть нам

Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше